ІСТОРІЯ

Компанія була заснована в 1965 році в невеликій майстерні, з дуже бюджетом і практично без обладнання. Засновник компанії ЕролУжкаян починав з виробництва верстатів для текстильної, меблевої та шкіряної галузі, генераторів, електродвигунів, і з часом ERMAKSAN став загальновизнаним світовим брендом.

У 1972 році з ростом текстильної промисловості ЕролУжкаян почав виробництво обладнання для даного сектора економіки, верстати користувалися великим попитом і були високої якості. Далекоглядність ЕролаУжкаяна і бізнес-етика також йому зайняти провідне місце серед турецьких компаній.

Приобретая оборудованиеERMAK, вы инвестируете в надежное будущее, а также мы обещаем вам предоставить оборудование, которое будет отвечать вашим потребностям и обеспечит лучший опыт покупки с такими привилегиями как: цена, доставка, установка, качество, обучение и послепродажная техническая поддержка.

З 1980 року ERMAKSAN займається виробництвом високотехнологічних і надійних верстатів для обробки листового металу і в даний час є однією з провідних компаній в світі.