ПРО НАС

ERMAKSAN добре відомий максимальною продуктивністю і орієнтованістю на результат науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, а також доступними високотехнологічними продуктами в промисловості. Завдяки великому досвіду виробництва, ERMAKSAN безперервно інвестує в технічні інновації та трудові ресурси.

ERMAKSAN, в складі 700 кваліфікованих співробітників, виробляє 3000 одиниць обладнання на рік, на повністю сучасному заводі, масштабом 80 000 квадратних метрів.

ERMAKSAN експортує 80% своєї продукції через дилерів під брендом ERMAK від Канади до Нової Зеландії, в більш ніж 70 країн світу і забезпечує повну технічну підтримку з 1965 року.

Купуючи обладнання ERMAK, ви інвестуєте в надійне майбутнє і в обладнання, яке буде відповідати вашим потребам і забезпечить кращий досвід купівлі з такими привілеями як: ціна, доставка, якість, навчання і післяпродажна технічна підтримка.

Наша місія. Удосконалення обладнання, відповідного до неухильно мінливих потреб ринку, стандартів екології та енергозбереження, технічно супроводжувати і забезпечувати безперервну роботу, для виконання поставлених завдань клієнтів в даному секторі, який є стратегічно важливим для нашої країни і світу в цілому. Орієнтація на безперервний розвиток, піклуючись про задоволеності клієнтів, благополуччя працівників та прибутковості акціонерів, шляхом моніторингу і впровадження інновацій та просування ERMAKSAN в світі прогресивних технологій.

Погляд на майбутнє. Бути в топ-5 компаній по всьому світу в сфері обробки листового металу до 2023.