СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дні кар'єри 2012

За підтримки головного спонсора - ERMAKSAN

Улудагский університет будівництва і архітектури провів "Дні кар'єри 2012", де студенти мали можливість зібратися разом в діловій атмосфері. Спонсори та інші учасники люб'язно прийняли заяви на роботу магістрів під час заходу, який відбувся в конференц-залі FaikÇelikAutomotiveEngineeringDepartment з 9-10 травня 2012 року.

Головний спонсор заходу, ERMAKSAN, який вносить свій внесок у баланс імпорту-експорту країни в сфері продажів металообробного обладнання в розвинених країнах з 1965 року, представляв один зі стендів, який привернув великий інтерес.

Плідна зустріч для сфери виробництва і центру R&D

ERMAKSAN і 75 фахівців R&D, готуються заснувати науково-дослідницький центр, після схвалення в Міністерстві Промисловості. ERMAKSAN мотивує нових випускників і більш молодших студентів на розвиток продуктивності в житті і кар'єрі. В рамках заходу, ERMAKSAN проводив брифінг з кандидатами з метою залученнями нових фахівців в галузь виробництва свіжими силами.

Своїм виступом, Ерол Ужкаян, підкреслив важливість експортно-імпортного балансу і вказав на необхідність висококваліфікованого поколінні.

Взаємодія університету і промисловості

Вираз "Продуктивний людина - ефективний людина" було головною ідеєю в промові панаУжкаяна і в той же час підкреслюючи важливість зв'язку між промисловістю і університетами. ЕролУжкаян констатував, що "університет і промисловість повинні бути в тісному взаємозв'язку один з одним", посилаючись на дисертації студентів і дослідження випускників шкіл, в очікуванні, що вони будуть в більшій мірі пов'язані з рішеннями промислових проблем і прогнозованих подій.